Ενθουσίασαν οι νεαροί συμμετέχοντες στο 3ο Μαθητικό Φεστιβάλ Δημιουργίας στο Αίγιο-Ελληνικός κινηματογράφος…επί σκηνής!

0
449

Άφθονο γέλιο χάρισαν οι μαθητές των 13 σχολείων από όλη την Αιγιάλεια που συμμετείχαν στο 3ο Μαθητικό Φεστιβάλ Δημιουργίας που διοργάνωσε η ΔΗ.Κ.ΕΠ.Α. και που φέτος ήταν αφιερωμένο στα 100 χρόνια του Ελληνικού Κινηματογράφου. Χαρακτηριστικές σκηνές από δημοφιλείς ασπρόμαυρες και έγχρωμες ταινίες, προσαρμόστηκαν σε θεατρικά σκετς και παρουσιάστηκαν από τους μαθητές, που ξεδίπλωσαν το υποκριτικό τους ταλέντο υπό την καθοδήγηση εκπαιδευτικών και γονέων. Δεν έλειψαν και τα πασίγνωστα τραγούδια και χορευτικά, που ξεσήκωσαν τους θεατές οι οποίοι κατέκλυσαν το Σαββατοκύριακο 25 και 26 Απριλίου τον κινηματογράφο “Απόλλωνα” για να απολαύσουν το φεστιβάλ.

Αναλυτικά, συμμετείχαν τα εξής σχολεία (με σειρά εμφάνισης):

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ: 2ο Δημοτικό Σχολείο Αιγίου: “Χτυποκάρδια στο θρανίο”, 9ο Δημοτικό Σχολείο Αιγίου: “Το ξύλο βγήκε από τον Παράδεισο”, Δημοτικό Σχολείο Διακοπτού: “Χτυποκάρδια στο θρανίο”, 2ο Δημοτικό Σχολείο Αιγίου: “Η κόμισσα της Κέρκυρας”, 9ο Δημοτικό Σχολείο Αιγίου: “Μια ελληνίδα στο χαρέμι”, Δημοτικό Σχολείο Διακοπτού: “Η νεράιδα και το παλικάρι”.

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ: 10ο Δημοτικό Σχολείο Αιγίου: “Η Αλίκη στο Ναυτικό”, ΕΚΑΜΕ/ΑμΕΑ Αιγίου: “Ο Αχόρταγος”, Γυμνάσιο Αιγείρας: “Ξύπνα Βασίλη”, Γενικό Λύκειο Ακράτας “Η Νεράιδα και το παλικάρι”, Δημοτικό Σχολείο Ροδοδάφνης: “Η κυρά μας η μαμή”, Δημοτικό Σχολείο Ελαιώνα: “Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης”, 1ο Γυμνάσιο Αιγίου: “Υπάρχει και φιλότιμο”, Δημοτικό Σχολείο Αβύθου: “Της κακομοίρας” (Ο Μπακαλόγατος), Δημοτικό Σχολείο Σελιανιτίκων: “Σάντα Τσικίτα”, Δημοτικό Σχολείο Ελαιώνα: “Θου-Βου, Φανερός Πράκτωρ 000”.

Την παρουσίαση του φεστιβάλ ανέλαβε ο Γιάννης Καυκάς, διανθίζοντας τα διαλείμματα ανάμεσα στα σκετσάκια με περισσότερο ή λιγότερο γνωστές λεπτομέρειες για τις ταινίες. Τα συμμετέχοντα σχολεία παρέλαβαν από ένα αναμνηστικό δώρο, δια χειρός της προέδρου της ΔΗ.Κ.ΕΠ.Α. κας Μαρίας Τσουκαλά, καθώς φέτος το Φεστιβάλ δεν είχε διαγωνιστικό αλλά καθαρά δημιουργικό και ψυχαγωγικό χαρακτήρα.

 

***

Τα συμμετέχοντα σχολεία, υπεύθυνοι ομάδας και μαθητές, με σειρά εμφάνισης:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ-“ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΑ ΘΡΑΝΙΑ”
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΑΣ-ΕΜΨΥΧΩΤΕΣ: Γκολόης Αντώνιος, Θεοδωροπούλου Μαρία, Τριανταφύλλου Αφροδίτη

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ: Βεργολιά Μαρία -Αναστασία, Βεργολιά Ναυσικά Νίκη, Βεργολιάς Σωτήριος, Θεοδωρακοπούλου Ειρήνη, Θεοδωροπούλου Σμαράγδα, Κάντας Γεώργιος- Ιάσων, Κάρναβου Ελπινίκη, Καρτέρη Ευτυχία, Δαλιάνη Ηλιάννα, Μούζουλα Μαρία, Ξυδιά Ιφιγένεια, Παναγόπουλος Μιχαήλ, Σπηλιωτόπουλος Αναστάσιος, Σταυρόπουλος Παναγιώτης, Φακίτσας Νικόλαος, Φάκος Μιχαήλ, Φειδάκη Ιωάννα.

9o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ- «ΤΟ ΞΥΛΟ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ»
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ-ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝH ΟΜΑΔΑΣ: Μαρία Μουρίκη

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ:
Ε1- ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ, ΒΑΓΕΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΒΙΑΝΕΛΟ ΑΛΕΣΣΙΑ, ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ.
Ε2 – ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗ  ΑΜΑΛΙΑ.
ΣΤ1 –  ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-«ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΘΡΑΝΙΟ»
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ: ΣΙΑΜΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ Α2-Καραχάλιου Ζωή – Ερασμία, Κουράκου Μάρθα, Λέπουρι Λάουρα, Μητσόπουλος Νικόλαος, Μούλαϊ Έντρι, Μούστος Ιωάννης, Ξυνού Κωνσταντίνα, Παπανδρέου Ταξιάρχης, Πάσχου Κωνσταντίνα, Ράνγκα Δημήτριος, Σπανού Κωνσταντίνα, Φλογεράς Βασίλειος, Χριστόπουλος Χρήστος.

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ -“Η ΚΟΜΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ”
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΑΣ-ΕΜΨΥΧΩΤΕΣ: Γκολόης Αντώνιος, Θεοδωροπούλου Μαρία, Τριανταφύλλου Αφροδίτη

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ: Βεργολιά Μαρία -Αναστασία, Βεργολιά Ναυσικά Νίκη, Βεργολιάς Σωτήριος, Θεοδωρακοπούλου Ειρήνη, Θεοδωροπούλου Σμαράγδα, Κάντας Γεώργιος- Ιάσων, Κάρναβου Ελπινίκη, Καρτέρη Ευτυχία, Δαλιάνη Ηλιάννα, Μούζουλα Μαρία, Ξυδιά Ιφιγένεια, Παναγόπουλος Μιχαήλ, Σπηλιωτόπουλος Αναστάσιος, Σταυρόπουλος Παναγιώτης, Φακίτσας Νικόλαος, Φάκος Μιχαήλ, Φειδάκη Ιωάννα.

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ-«ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ»
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ-ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝH ΟΜΑΔΑΣ: ΡΟΥΛΑ ΔΑΝΕΖΗ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ
Α1-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΔΑ, ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ, ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                
Β1-ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ
Β2-ΣΚΑΝΔΑΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
Γ1-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ, ΑΥΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΔΑΝΕΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΑ, ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΙΧΑΕΛΑ.
Γ2-ΜΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΜΟΥΖΟΥ ΛΥΔΙΑ, ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                         
Δ2-ΜΠΟΤΙΝΗ ΒΑΣΙΑ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔHMOTIKO ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-«Η ΝΕΡΑΪΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ»
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΑΣ: ΔΑΒΒΕΤΑ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΤΣΙΜΑ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ: Αναστασοπούλου Βασιλική, Ανδρικόπουλος Σπύρος, Αλεξοπούλου Έλλη, Βούλγαρης Βασίλειος, Γεωργαντόπουλος Γεώργιος, Γεωργαντόπουλος Σπύρος, Καϊάφα Μαριλίνα-Χριστίνα, Καραντώνη Ελένη, Καψάλης Παναγιώτης, Κεφαλωνίτης Αργύρης, Κεφαλωνίτη Μαρία, Κουμπέτσου Αγγελική- Ελένη, Λελούδα Αγγελική- Άννα, Μάρη Χριστίνα, Μαυρογιάννης Ελευθέριος, Μελισσιώτης Αργύριος, Παππά Κυριακή.

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 1η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

[widgetkit id=257]

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ-«Η ΑΛΙΚΗ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ»
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΑΣ: ΜΑΜΩΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ, ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ: Γκιώνης Αναστάσιος, Κονταράς Ιωάννης-Μάριος, Νικολάου Άγγελος, Τσιμουράκης Παναγιώτης, Υζεΐραϊ Νεκτάριος, Σπηλιωτόπουλος Κων/νος, Αγγελοπούλου Μάρθα, Αργυριάδου Ελένη, Αργυρού Μαρία-Νικολέτα, Ζουμή Ιωάννα, Μαγκλάρα Μαρία-Άννα, Μανέτα Αγγελική-Βαρβάρα, Πανίτσα Μαρία-Ιωάννα, Προκόπη Μαρία-Παναγιώτα, Σουλιώτη Ελένη, Τούσα Κλαρίσα.

ΕΚΑΜΕ/ΑΜΕΑ ΑΙΓΙΟΥ-«Ο ΑΧΟΡΤΑΓΟΣ»

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ: ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗ-ΚΛΗΤΗΡΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ-ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΝΑΛΕΟΣ.

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΕΙΡΑΣ- “ΞΥΠΝΑ ΒΑΣΙΛΗ”
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΑΣ: Γαλιατσάτου Πολύμνια, Αποστολοπούλου Ελένη

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ: Σωτήρης Νικολουλόπουλος, Μυρτώ-Σταυρούλα Ράπτη, Βασίλης Έξαρχος, Αλέξης Νικολουλόπουλος, Έλλη Δημητροπούλου, Μαρία Μπίμπα, Λυδία-Ελένη Λάγκα, Στέφανος Παππά, Αμαλία Διαμαντοπούλου, Σωτήρης Σκαρίμπας.

ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-“Η  ΝΕΡΑΪΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ”
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ  ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ: Κουμπούρας  Παναγιώτης, Παπαστράτου  Αλεξάνδρα, Σπανού  Ελένη

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ: Αρφάνη  Μαριαλένα, Βασιλοπούλου  Έλενα, Γιαννακοπούλου  Κατερίνα, Καβελλάρη  Σοφία, Καράμπελα  Ιωάννα, Παπαϊωάννου  Μαρία, Πρίφτι  Μαρίνα, Ράλλη  Ειρήνη – Αγγελική, Σακελλαροπούλου  Ιωάννα, Στάσα  Κριστιάνα, Τόγια  Μαρία, Φουντούκου  Βασιλική – Χρυσοβαλάντω, Χασάνι Σεμιάνα

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΔΑΦΝΗΣ-«Η ΚΥΡΑ ΜΑΣ Η ΜΑΜΗ»
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ-ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΑΣ: ΜΑΡΙΑ ΣΙΤΑΡΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΜΠΑΒΙΛΑ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ

ΣΤ΄: Νίκος Γιαλελής, Κατερίνα Γούτου, Κατερίνα Σεφερίδη, Ιωάννης Πρένγα, Ιωάννα Πρένγα, Στέφανος Καπάνταης
Ε΄: Φώτης Αρμπουνιώτης, Δημήτρης Γούτος, Αντονέτα Κόλας
Δ΄ : Αναστασία Σκούτζου, Μαρία Πανίτσα, Μαρίνα Λέσι, Άννα Μαρία Λελοβίτη, Πηνελόπη Σεφερίδη
Γ΄: Ιωάννα Γκιόκα, Αναστασία Δημοπούλου, Θανάσης Μαστροκωστόπουλος, Μάρκο Κόλας, Διονύσης Παλόκα, Ελένη Σεφέρη, Γρηγόρης Νταβαντζής, Μαριάννα Αμορούζο, Γεωργία Σκούντζου, Μάριο Κόλας.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΙΩΝΑ-«Πολυτεχνίτης και Ερημοσπίτης»
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ & ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ-ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ
Υπεύθυνη Εκπαιδευτικός: Μίχαλου Αιμιλία

Συμμετέχοντες μαθητές: Ευσταθίου Παναγιώτης, Ευσταθίου Σοφία, Μεντζελόπουλος Αλέξανδρος, Μεντζελοπούλου Δήμητρα, ΜιρντίταΣτέλα, Νάκε Έλενα, Πετρούτσος Θεοφάνης, Σελίμα Κορίνα, Σεχάι Σταματία, Σταματοπούλου Χριστίνα, Τζοσυ Ορέστης, Χατιλλάρι Χάιντι.

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ- “ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ”
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΟΜΑΔΑΣ-ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ: ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΑΡΣΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΕΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΡΕΤΣΙΝΙΑ ΕΛΕΝΗ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ, ΤΣΑΡΠΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΓΚΟΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΗΛΙΟΣ, ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΧΑΤΖΙΑΪ ΤΖΕΝΙΣΑ.

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΑΒΥΘΟΥ-“ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ- Ο ΜΠΑΚΑΛΟΓΑΤΟΣ”
                                 
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΑΣ: Διασκευή : Μαρία Παλαιολογοπούλου, Σκηνοθετική καθοδήγηση: Κωνσταντίνος Λογοθέτης –  Μαρία Παλαιολογοπούλου, Σκηνικά :Γιάννης  Κουνινιώτης – Κωνσταντίνος Λογοθέτης  

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΤΣΙΩΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΑΙΜΙΛΙΑ ΛΟΓΟΘΕΤΗ, ΛΕΥΚΗ ΚΑΚΓΑΛΟΥ, ΑΝΝΑ-ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ,  ΦΡΙΝΤΑ ΜΠΟΥΣΙ,  ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ,  ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΧΑΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ-”ΣΑΝΤΑ ΤΣΙΚΙΤΑ”
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΟΜΑΔΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΡΙΔΗ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ: Βασιλική Σταθακοπούλου, Μαραγκόπουλος Θοδωρής, Κουτσανδρέα Μαριλένα, Μαραγκοπούλου Μαρίτα, Μπούνα Εβελίνα, Μαραγκοπούλου Βάσια, Φερφελή Βίκυ, Χατζηπαρασκευά Δήμητρα, Χατζηπαρασκευά Μαρία, Καμπέρη Μαρία, Σταθακόπουλος Κων/νος, Θεοφανοπούλου Αλεξάνδρα, Σταματέλος Κων/νος-Κίμωνας, Χριστοπούλου Θεώνη, Δημοπούλου Αθηνά.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΙΩΝΑ-«Θου Βου – Πράκτωρ 000»
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ & ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ-ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Υπεύθυνη Εκπαιδευτικός: Μίχαλου Αιμιλία

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ: Αλιάι Βασιλική, Ιωαννίδης Κωνσταντίνος, Ιωαννίδου Σταυρούλα, Κακκαβά Κωνσταντίνα, Κανελλοπούλου Χαρά, Κολοκούρη Αικατερίνη, Μεντζελοπούλου Παναγιώτα, ΜιρντίταΜέγκι, Μπαστογιάννης Νικόλαος, Σταματόπουλος Μιχάλης, Σταματοπούλου Μαρία.

 

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΑΠΟ ΤΗ 2η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

[widgetkit id=258]

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Το σχολιό σας
Το Όνομά σας