Οι συμμετέχοντες στο 1ο Μαθητικό Φεστιβάλ Δημιουργίας 2013

0
256

Η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Αιγιαλείας ευχαριστεί θερμά τους συμμετέχοντες στο 1ο Μαθητικό Φεστιβάλ Δημιουργίας που πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο 20 και 21 Απριλίου 2013 στο Πάρκο Υψηλών Αλωνίων στο Αίγιο. Οι συμμετοχές και οι υπεύθυνοι των σχολείων έχουν ως εξής:

 

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ – ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΒΥΘΟΥ: Υπεύθυνη Μαρία Παλαιολογοπούλου

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ  Ε, ΤΡΙΑΝΤΑΦΙΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Ε, ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε, ΒΑΓΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δ, ΣΚΑΝΔΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ, ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤ,ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ Δ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ, ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ Ε, ΤΣΙΩΚΟΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΑΛΙΑΣ ΣΤ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ, ΜΑΡΚΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ, ΜΠΟΥΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΡΙΝΤΑ Γ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΙΛΛΗ ΕΛΕΝΑ Β, ΤΡΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ, ΛΕΥΚΗ ΚΑΓΚΑΛΟΥ Ε, ΤΣΙΩΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε, ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Β, ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Β, ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α που δημιούργησαν τα έργα “Πράσινη πόλη” (κατασκευή), “Ναυάγιο” (κατασκευή), “Δέντρο” (κατασκευή), “Οικολογικό σπίτι” (κατασκευή), “Πουλιά” (κατασκευή), “Χάρτινα λουλούδια” (κατασκευή), “Γραβάτες” (κατασκευή), “Ανακύκλωση στο θρανίο” (κολάζ), “Ζωή και ελπίδα” (κολάζ), “Τα παράπονα των ζώων” (κολάζ), “Περιβάλλον και ζώα” (κολάζ)

και ατομική συμμετοχή η ΑΙΜΙΛΙΑ ΛΟΓΟΘΕΤΗ Δ΄τάξη με το έργο “Ξύλινη οικολογική φάρμα”.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΜΕΝΗΣ με υπεύθυνους εκπαιδευτικούς τους κ.κ. Μεταξά Μαρία, Κάντζαρη Μαρία, Τουταρά Ελένη, Γεωργακή Αλεξάνδρα, Κουτσαντώνη Κωνσταντίνο, Σταθούλια Παναγιώτα, Καλιαρντά Γεωργία.

ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ – ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ, “ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ”

ΓΚΙΟΝΙ ΕΡΑΛΝΤ  Γ, ΚΑΡΕΛΗ-ΚΑΤΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ, ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Γ, ΚΙΑΤΑΙ ΛΟΥΙΣ Γ, ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ, ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ, ΛΙΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΝΑ Γ, ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ, ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ Γ, ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ Γ, ΜΑΡΓΩΣΗ ΜΑΡΙΑ Γ, ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Γ, ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ, ΝΤΟΝΤΑ ΚΡΙΣΤΟ Γ, ΡΑΜΠΟΥΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ, ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ, ΧΑΝΤΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ, ΓΚΙΑΤΑ ΛΕΑΝΔΡΟΣ Δ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ Δ, ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ, ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Δ, ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ, ΚΙΑΤΑΙ ΕΝΤΡΙ Δ, ΛΑΓΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Δ, ΛΥΚΟΠΑΝΤΣΗ ΗΛΙΑΣ-ΓΑΒΡΙΗΛ Δ, ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΣΟΦΙΑ Δ, ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δ, ΝΤΟΝΤΑΙ ΕΛΕΝΗ Δ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ, ΠΙΡΟΛΙ ΕΡΣΕΛΑ Δ, ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ, ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ, ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Δ, ΦΙΣΙΤΙ ΙΝΑ Δ, ΧΑΝΤΖΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ, ΧΥΣΑ ΦΑΙΚ Δ.

ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ- ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ “ΠΥΡΑΜΙΔΑ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ”

ΚΑΡΕΛΗ-ΚΑΤΣΙ ΜΑΡΙΑ Ε, ΚΙΑΤΑΙ ΤΖΟΑΝΑ Ε, ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Ε, ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε, ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ε, ΜΑΡΓΑΡΗ ΑΚΡΙΒΗ Ε, ΜΑΡΓΩΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Ε, ΜΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε, ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΕΥΓΕΝΙΟΣ Ε, ΝΤΑΒΑΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -ΜΑΡΙΑ Ε, ΝΤΟΛΑΝΙ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ Ε, ΝΤΟΝΤΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ Ε, ΠΡΕΝΓΚΑ ΚΡΙΣΤΓΙΑΝΑ Ε, ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε, ΜΑΜΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ε, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ, ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ, ΚΟΛΑ ΑΛΟΝΤΡΑ ΣΤ, ΚΟΛΥΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ, ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ, ΛΙΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΤ, ΜΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ, ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ, ΜΟΥΤΣΙΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΣΤ, ΜΠΛΑΤΑ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΣΤ, ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ, ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ, ΤΣΟΥΡΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ, ΧΥΣΑ ΜΕΓΚΙ ΣΤ.   

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΙΩΝΑ με υπεύθυνη την εκπαιδευτικό Τούλιου Ευτυχία
    
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ “ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ”

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ -ΖΩΗ ΣΤ, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ, ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ, ΧΑΤΙΛΛΑΡΙ ΡΕΤΖΙΝΑ ΣΤ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β, ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ Β, ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β, ΝΑΚΕ ΕΛΕΝΑ Β, ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β, ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Β, ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β, ΧΑΤΙΛΛΑΡΙ ΧΑΙΝΤΙ Β.

10o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ με υπεύθυνες τις εκπαιδευτικούς κ.κ. Τσέζου Αθηνά-Σπυριδούλα, Τριανταφυλλοπούλου Κωνσταντίνα, Γκιώνη Ιωάννα, Θεοχαροπούλου Παρασκευή, Αποστολοπούλου Ελένη.

ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ-ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ “Η Ανακυκλώπολη που ονειρεύτηκα”

ΒΟΥΛΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α1, ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α1, ΤΟΥΣΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ Α1, ΖΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α1, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α1, ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α1, ΙΛΙΡΙΑΝΙ ΜΑΡΙΟ Α1, ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α1, ΟΣΜΕΝΑΪ ΕΝΙΛΙΟ Α1, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α1, ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ Α1, ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΗ ΑΘΗΝΑ Α1, ΣΕΡΓΙΑΝΑΪ ΜΕΛΙΝΑ Α1, ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α1, ΤΕΡΛΕΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α1, ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α1, ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΡΕΤΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Α2, ΣΙΜΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α2, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α2, ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α2, ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α2, ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α2, ΜΠΑΪΡΑΜΙ ΠΑΜΕΛΑ Α2,
ΤΣΙΝΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α2, ΧΟΥΝΤΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Α2, ΔΟΣΛΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α2, ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ Α2, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Α2, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ Α2, ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α2, ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α2.

ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ-ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ “Ρομποτάκης-Ανακυκλωτάκης”

ΑΣΠΡΟΥΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δ2, ΓΚΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Δ2, ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ2, ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Δ2,  ΤΣΑΚΑ ΦΑΜΠΙΟ Δ2, ΓΚΙΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ2, ΓΚΙΕΡΓΚΙ ΡΟΜΠΕΡΤΟ Δ2, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ Δ2, ΚΑΡΒΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ2, ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Δ2, ΠΑΡΟΥΣΗ ΖΩΗ Δ2, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ2, ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ2.

ΤΡΙΤΗ ΟΜΑΔΑ- ΚΟΛΑΖ με τίτλο “Ανακυκλώστε…σώστε τη γη”

ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1, ΜΠΕΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤ1, ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ1, ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΤ1, ΤΕΤΡΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤ1, ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ1, ΑΡΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ1, ΒΡΕΤΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤ1, ΙΩΑΝΝΟΥ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ1, ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤ1, ΤΣΟΥΡΕΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤ1, ΧΑΜΕΖΙΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤ1, ΜΠΟΥΣΑΪ ΦΛΟΡΙΝΤΑ ΣΤ1, ΛΑΓΓΑΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2, ΟΡΤΕΝΤΖΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΤ2, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2, ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ2, ΖΥΛΦΟ ΕΡΓΚΟΥΕΛ ΣΤ2, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ2, ΕΥΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤ2, ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΤ2, ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΗΛΙΑΝΝΑ ΣΤ2, ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ2, ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ2, ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΣΤ2, ΧΡΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ2.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ με υπεύθυνη την εκπαιδευτικό Σιαμέτη Κωνσταντίνα
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ “ΔΙΑΚΟΠΤΟυμε τη ρύπανση”

ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α, ΛΕΠΟΥΡΙ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Α, ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α, ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α, ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α, ΝΙΚΑ ΕΡΒΙΣ Α, ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΔΑΥΙΔ Α, ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Α, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Α, ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΕΡΜΗΣ Α,  ΥΜΕΡΑΪ ΕΛΕΝΑ Α, ΥΜΕΡΙ ΑΡΝΤΙΤ Α, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ Α, ΧΟΝΤΑΪ ΑΛΜΠΙΝΑ Α.

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ  με υπεύθυνη εκπαιδευτικό την κα Παπαζαχαροπούλου Σοφία

ΒΙΝΤΕΟ “ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΤΡΙΜΙΑ”,  ΚΙΝ/ΚΗ ΟΜΑΔΑ “ΤΡΕΛΛΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ”

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ  Β1, ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Β1, ΑΝΔΡΙΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β1, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Β1, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β1, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣΗΛΙΑΣ Β1, ΒΑΛΑΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Β1, ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β1, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Β1, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Β1, ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β1, ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β1, ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Β1, ΜΑΓΓΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Β1.  
        

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΟΥ με υπεύθυνο εκπαιδευτικό τον κ. Στρατουδάκη Αναστάσιο

ΓΚΡΑΦΙΤΙ “ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ”
    
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Γ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Γ.    

ΒΙΝΤΕΟ “ΑΣ..ΤΟ ΑΙΓΙΟ”

ΜΑΡΙΑ ΣΙΝΑ Β, ΑΝΤΖΕΛΑ ΣΙΑΒΕΛΗ Β.

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ατομική συμμετοχή ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β6.

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ με υπεύθυνο εκπαιδευτικό τον κ. Στρατουδάκη Αναστάσιο
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ατομικές συμμετοχές από:

ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Β, ΜΕΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Β, ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ Β, ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΟΡΙΝΑ Β, ΣΙΑΒΕΛΗ ΜΕΛΙΝΑ Β.

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ “ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ” ατομική συμμετοχή από την Τομαρά Πηνελόπη Α.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΑΣ με υπεύθυνες εκπαιδευτικούς τις κ.κ. Λούντζη Κωνσταντίνα και Αλμπάνη Παναγούλα.

ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ- ΚΑΤΑΣΚΕΥH “ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΓΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ”

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α, ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α, ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α, ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Α, ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ Α, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ Α, ΔΗΜΗΤΡΑΚΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Α, ΖΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α, ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α, ΚΑΝΤΡΙ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α, ΚΟΠΑΝΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α, ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Α, ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ Α, ΜΩΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α, ΠΡΕΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α, ΤΣΟΥΠΙ ΝΤΑΝΙΕΛ Α, ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.

ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ- ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ “Ας διώξουμε το γκρίζο απ’τη ζωή μας”
                
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΚΚΑΛΗ Β1, ΙΣΙΔΩΡΑ ΚΡΥΩΝΗ Β2.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Το σχολιό σας
Το Όνομά σας